Baigiamasis renginys – sporto popietė

Gruodžio 9 d. Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos „Sportuok, bendrauk sužinok“ dalyviai skubėjo į Verstaminų UDC, kur laukė atvykstančių Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokyklos mokinių. Čia vyko bendras abiejų mokyklų programų baigiamasis renginys – sporto popietė. Mokiniai susipažino, draugiškai pažaidė tinklinį, pasivaržė diskgolfo mėtymo varžybose, pažaidė krepšinį, pasimankštino ant salėje esančių treniruoklių. Bet visų svarbiausia – pabendravo su bendraamžiais, kitos mokyklos mokiniais. Juk pagrindinis mūsų visų tikslas ne tik sveikas gyvenimo būdas, bet ir bendravimas, dalijimasis gerąja patirtimi, pabuvimas kartu. Projektas baigtas, tačiau bendravimas nesibaigė. Jau planuojame vykti pavasarį į Aštriosios Kirsnos mokyklą, kur pratęsime tiek sportines rungtis, tiek bendravimą. Juk taip smagu turėti kuo daugiau draugų ne tik savoje, bet ir kitose mokyklose.

Daugiau nuotraukų rasite čia: http://www.sventezeriomokykla.lt/baigiamasis-renginys-%E2%80%93-sporto-popiet%C4%97