Birželio žydėjimas

Birželis – pats žydėjimo metas. Birželio 22 d. saulė pasiekia aukščiausią tašką, ir tada būna trumpiausia naktis. Lietuvoje ši saulėgrįža sutampa su augmenijos branda, ji pasiekia didžiausio vešlumo, gyvastingumo, kupos laiką. Jeigu gamtą lyginsime su žmogaus gyvenimu – tai jaunystė. Birželis džiugina žiedų gausa pievose, miškuose, gėlių darželiuose, puošiančiuose kiekvieną sodybą.

7, 8 ir 9 klasių mokiniai pakilo nuo kompiuterių, pasivaikščiojo po savo gimtąsias vietas ir atliko paskutinę šių mokslo metų technologijų užduotį – fotografavo žiedus.

Jų darbai sudaro albumą „Birželio žydėjimas". Nuotraukų autoriai Donata Čiurlionytė, Augustas Kašalynas, Gintarė Varaniūtė, Rusnė Eimertaitė, Martynas Mikelionis, Dalius Rėkus, Kamilija Želionytė.