DĖMESIO IKIMOKYKLINUKŲ IR PRIEŠMOKYKLINUKŲ TĖVELIAMS

Nuo gegužės 18 dienos mokykloje pradės veikti ikimokyklinė ir priešmokyklinė grupės.
Gerb. tėveliai, atlydintys vaikus į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes privalote dėvėti nosį ir burną dengiančias veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones.
Būtina laikytis asmens higienos (rankų higienos (dažnai plauti rankas skystu muilu ir šiltu tekančiu vandeniu, dezinfekuoti jas rankų dezinfekcinėmis priemonėmis), vengti liesti rankomis veidą, akis, nosį, burną ir kt., laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
Į mokyklą galima patekti tik per pagrindinį įėjimą. Prie durų vaikams bus matuojama temperatūra.
Priešmokyklinio amžiaus vaikų pavėžėjimas bus organizuojamas mokykliniais autobusiukais, sudarant sąlygas jiems sėdėti saugiais atstumais.
Jei vaikus planuosite atvesti vėliau nei 18 d., informuokite apie tai grupės mokytoją iš anksto