Moksleivių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis”

Balandžio 8 d. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre vyko respublikinio moksleivių liaudies dailės konkurso “Sidabro vainikėlis” Dzūkijos regiono turo parodos uždarymas ir laureatų paskelbimas. Parodoje dalyvavo per 50 dalyvių iš Lazdijų, Varėnos, Kaišiadorių, Alytaus, Šalčininkų rajonų bei Druskininkų. Lazdijų rajonui atstovavo septyni moksleiviai, jų tarpe du mūsų mokyklos atstovai-aštuntokai Elvinas Černiauskas ir Martynas Mikelionis. Vaikinai konkursui pristatė šiaudinius sodus.

Sodų rišimas- ypatingo kruopštumo reikalaujantis darbas. Mokiniai pasiruošimą konkursui pradėjo nuo pat rugsėjo ir skyrė tam daug savo popamokinio laiko. Antrą kartą konkurse dalyvaujantis Martynas sukūrė trijų sodų kolekciją, kuri pelnė pirmąją vietą ir atstovaus Dzūkijai respublikiniame konkurso ture, kuris gegužės mėnesį vyks Kėdainiuose.

Sveikinimai regioninio etapo laimėtojui Martynui ir sėkmės Respulikiniame ture.