Moksleiviai įkvėpimo ir idėjų sėmėsi moderniųjų technologijų renginyje „#SWITCH!“

Rugsėjo 20-ąją dieną Vilniaus „Litexpo“ parodų centre vyko „#SWITCH!“ – didžiausias modernių technologijų ir verslumo renginys visame Baltijos regione. Viso renginio metu itin daug dėmesio buvo skiriama jaunosios kartos įtraukimui į moderniųjų technologijų ir verslo pasaulį.

Renginyje dalyvavo ir Šventežerio mokyklos 7-8 klasių moksleiviai. Įkvepiančiomis istorijomis dalinosi aktorius Mantas Stonkus ir laidų vedėja, influencerė Indrė Stonkuvienė. M. Stonkus pasakojo apie savo kelią link aktorystės, pradedant savo aktorystės talento suvokimu  dar pirmose mokyklos klasėse, baigiant stojamaisiais egzaminais į Lietuvos Teatro ir Muzikos Akademiją. I. Stonkuvienė atskleidė keletą sėkmės paslapčių, jaunimą skatindama nebijoti. Tiek Indrė, tiek Mantas skatino nesivaikyti tobulumo ir nežiūrėti į dabartines bėdas kaip į pačias didžiausias ir nenugalimas – po kiek laiko jos atrodys visai menkos ir nereikšmingos. Savo patirtimi dalijosi ir dainininkas Jurgis Didžiulis, fotografas ir influenceris Naglis Bierancas, laidų vedėjas Justinas Jankevičius ir kiti. Jaunajai kartai buvo skirta itin daug dėmesio – moksleiviai galėjo susipažinti su didžiųjų Lietuvos universitetų studijų programomis, išbandyti jėgas robotų kovose, pasižiūrėti kaip veikia 3D spausdintuvai, sudalyvauti dronų čempionate. Kai pramogos pabosta, moksleiviai įkvėpimo ir žinių galėjo semtis iš pažįstamų veidų, kalbančių aktualiomis temomis, aptarinėjančių socialinius tinklus, blockchain technologijas, kriptovaliutas ir savo ateities kūrimą.