Naujienlaiškis „Aš manau!”

Naujienlaiškio „Aš manau“ rengėjai – Kurk Lietuvai alumnai bei Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto bendruomenė – kartu su partneriais, Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija, siekia prisidėti prie to, kad Lietuvos ir pasaulio, o šįsyk – Europos – aktualijos rastų vietą pamokose mokytojams patogiu būdu. Naujoji Europos Komisijos vadovybė inicijuoja konsultacijas su visos ES piliečiais, taip pat ir jaunimu, kas ir kaip turėtų keistis Europos bendrijoje, kad ši labiau atitikų gyventojų lūkesčius, veiktų efektyviau ir atremtų naujausius iššūkius. Apžvelgiama ši naujovė ir čia pat su naujienlaiškio partneriais – Užsienio reikalų ministerija – skelbiamas neeilinis KONKURSAS MOKINIAMS: jie kviečiami dalyvauti istorinėje Europos ateities konferencijoje!

Mokytojai galėtų informuoti mokinius apie konkursą bei paskatinti juos išsakyti savo nuomonę, nes tai yra ne tik proga ugdyti pilietiškumą ir europietišką sąmoningumą, bet ir būti įvertintiems. Geriausi bus apdovanoti dėmesio vertais prizais, o svarbiausia – juos išgirs kiti konferencijos Lietuvoje dalyviai. Todėl verta nepraleisti tokios galimybės – mokiniai gali padaryti tikrą poveikį Lietuvos ir Europos ateičiai. Juk būtent jiems teks gyventi ES, prie kurios kūrimo galima prisidėti jau šiandien.

Informaciją visą galite rasti www.asmanau.lt