Pirmą kartą Lietuvoje vyks DIDŽIAUSIA MOKSLO METŲ PABAIGOS ŠVENTĖ ONLINE

Socialinių mokslų kolegija, jaunimo judėjimas “Vibelift” ir populiariausias naujienų portalas “Delfi” birželio 11 d. nuo 14 val. kviečia visus Lietuvos moksleivius pirmą kartą susivienyti ir drauge atšvęsti mokslo metų pabaigtuves taip, kaip dar niekas nešventė!

Lietuvos moksleivius  Delfi TV tiesioginės transliacijos metu nuotoliniu būdu sveikins Marijonas Mikutavičius, Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings, Merūnas ir Erika Vitulskiai, Ieva Mackevičienė, Karolina Meschino, Algirdas Toliatas, Orijus Gasanovas, Gabija Skučaitė, Justinas Jarutis, Inga Jankauskaitė, Artur Swan, Naglis Bierancas, Mindaugas Vidugiris, Rosita Čivilytė, Natalija Bunkė, Viktorija Miškūnaitė, Edvardas Žičkus ir daugybė kitų žinomų žmonių.

Organizatoriai taip pat skelbia konkursą, kurio pagrindinis prizas - Vibelift renginys Jūsų mokykloje!

Kviečiame visas klases ir mokyklas nufilmuoti sveikinimą mokslo metų pabaigos šventei!

Taisyklės:

• Konkurse gali dalyvauti atskirai klasės arba mokykla
  • Klasė/mokykla privalo užsiregistruot adresu https://forms.gle/cEqA4VLxn4KSDBhL9
  • Turi dalyvauti kuo daugiau klasės draugų/mokyklos mokinių
  • Sveikinimas turi būti kuo kūrybiškesnis, įdomesnis, originalesnis, o gal ir visiškai „crazy“!
  • Sumontuoto video trukmė iki 30s.
  • Video turi būti nufilmuotas horizontaliai

Sumontuotą video atsiųskite iki birželio 9 d. 15 val. el. paštu simona.banyte@smk.lt

Įdomiausius video ir nugalėtojus skelbsime ONLINE renginyje, birželio 11 dieną.

Norėdami gauti nuorodą į online renginio transliaciją, registruokitės čia shorturl.at/tFRV0