Projektas „Draugas – draugui III“ tęsiasi

Lapkričio 22 d. vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos projekto „Draugas – draugui III“ dalyviai, 7-10 klasių mokiniai lankėsi Alytaus miesto teatre, edukacijoje „Komanda laikrodžio tikslumu“.  Teatro aktorė Eglė mokinius priėmė labai šiltai,  papasakojo apie savo darbą ir pasiruošimą jam. Vėliau prasidėjo įvairi veikla, kuri privertė ne tik lavinti atmintį, pastabumą, bet ir linksmai pasijuokti. Aktorės paruoštos užduotys skatino mokinius bendradarbiauti ir bendrauti, mokė klausytis ir išgirsti vieni kitus.

Po edukacinio užsiėmimo visi atsisveikino kupini gerų įspūdžių, turiningai ir smagiai praleidę laiką, dar labiau pažinę save bei kitus, atskleidę savo meninius, kūrybinius bei aktorinius gebėjimus. Ačiū Alytaus miesto teatro aktorei bei darbuotojams.