Saugaus eismo diena

Šiandien, jau 14-ąjį kartą visoje Lietuvoje yra minima Saugaus eismo diena. Tai diena, suteikianti galimybę dar kartą kiekvienam visuomenės nariui - eismo dalyviui susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes - moralę, atsakomybę, sveikatos ir gyvybės trapumą šių dienų globalizacijos pasaulyje.

Nors ugdymo procesas ir nevyksta, tačiau mokiniai tikrai naršo socialiniuose tinkluose, skaito aktualią informaciją ir pan. Kviečiame mokinius, mokytojus ir visus gyventojus kasdien susimąstyti apie trapias pagrindines mūsų vertybes - sveikatą ir gyvybę, jauskime atsakomybę už savo elgesį keliuose. Saugokime save ir kitus.

Dėkojame už bendradarbiavimą!

Pagarbiai,

Ugnė Kalinauskienė
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato