Saulutė išviliojo į lauką

Šylant orams vis dažniau mokiniai žvalgosi pro langus, nes juos vilioja šiluma, saulės spinduliai.

Sėdėti patalpoje dvi lietuvių kalbos pamokas iš eilės pakankamai sunku, dėl to nusprendėme  literatūros pamokas vesti lauke. Pirmoji išvyka buvo į Šventežerio miestelio parką. Ten aptarėme perskaitytas knygas bei skaitėme eilėraščius. Nors prie mūsų nuolat kibo uodai ir sunku buvo susikaupti, bet šauniai praleidome laiką.

Kitą literatūros pamoką susitarėme daryti mokyklos stadione. Nutarėme susirasti patarlių, mįslių, pasidaryti kryžiažodžių, susijusių su lietuvių kalba ir pristatyti draugams. Gegužės 16 dieną savo sumanymą  įgyvendinome. Susiskirstę grupelėmis ant asfalto braižėme kryžiažodžius, juos pildėme atsakydami į klausimus. Minėme mįsles. Veiklos buvo tiek, kad visko nesuspėjome aptarti. Patarlių aptarimą ir žaidimus pasilikome kitai literatūros pamokai.

7 klasės mokinės R. Eimertaitė ir K. Želionytė