Tolerancijos diena

Lapkričio 12-16 dienomis mokykloje buvo minima Tolerancijos savaitė. Tai viena iš Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos „Draugas – draugui III“ veiklų, kurios tikslas – skleisti tolerancijos idėjas ir jų reikšmę.

Visa mokyklos bendruomenė gvildeno aktualią tolerancijos reikšmę istorijos, tikybos pamokose, klasių valandėlių, popamokinės veiklos metu. Prisiminė tolerancijos sampratą, ugdė gebėjimą įžvelgti skirtumus ir juos gerbti, diskutavo tolerancijos ir pakantumo temomis, akcentavo netolerancijos atvejus ir pasekmes.

Pradinių klasių mokiniai piešė piešinėlius, kurie eksponuojami piešinių parodoje. Lapkričio 16 d. 5-10 klasių mokiniai susibūrė į Tolerancijos savaitės apibendrinimą – akciją „Iš širdies į širdį“.