Vaikų vasaros stovykla KELIAUK – PAŽINK – KURK (trečia diena)

Trečiadienio rytas.  Mokyklos virtuvėlėje pats darbymetis. Vasaros mokyklos mokiniai tepa sumuštinius, dedasi į kuprines arbatą, vandenį troškuliui numalšinti ir išvyksta į Metelių regioninį parką. Čia juos sutinka Metelių regioninio parko lankytojų centro administratorius Artūras. Jis pasakoja apie  vietovę, kur tyvuliuoja poilsiautojų pamėgti Dusios, Metelio bei Obelijos ežerai, mažose pelkutėse vis dar gyvena baliniai vėžliai, o pavasarį ir rudenį apsistoja dideli migruojančių paukščių pulkai.

Išdalija kompasus ir pirmyn į žygį tarpežerių miškais ir pelkėmis.

Taip pat aplankėme interaktyvią ekspoziciją stiklinių sienų pastate ant Dusios ežero kranto. Veiklos turėjome įvairios:  norėdami atrasti, tai kas reta ir vertinga, turėsite atverti stalčiukus, dureles ar pažvelgti į medžio drevę, per galingą optinę įrangą stebėjome  Dusios ežero apylinkių kraštovaizdį ir ežere plaukiojančius paukščius.

Pabaigoje mokiniai turėjo galimybę išbandyti ir pasidžiaugti elektrine riedlente.

Daugiau nuotraukų žiūrėkite čia