Vaikų vasaros stovyklos „Vasaros šypsenų meniu" įspūdžiai

• Birželio 13 d. Amatų diena. Po ryto rato mokiniai išvyko į Alytų. Pirmiausia jie apsilankė Alytaus miesto teatre, kur vyko edukacinis renginys " Grimo paslaptys". Mokiniams labai patiko, sužinojo daug paslapčių, kai kurie namo grįžo pakeitę išvaizdą. Po to skubėjo į Alytaus dailiųjų amatų mokyklą, kur vyko edukacinė programa " Keramika".
  • Birželio 14 diena, sporto ir sveikatingumo diena. Po ryto rato mokiniai dalyvavo viktorinoje „Būk sveikas", vyko praktiniai užsiėmimai. Su nekantrumu mokiniai laukė linksmųjų sportinių estafečių, kurias jiems vedė kūno kultūros mokytojai. Po pietų vyko stovyklos uždarymas, mokiniai dalijosi patirtais įspūdžiais, visiems dalyviams buvo įteikti stovyklautojo diplomai ir atminimo dovanėlės.