Mokiniams

Kvietimas dalyvauti vaikų pranešimų ir piešinių konkursuose bei vaikų konferencijoje „Lietuvos vaikų balsas“

Konkursų ir konferencijos tikslas – suteikti vaikui galimybę kūrybinėmis ir meninėmis priemonėmis išsakyti savo nuomonę jam rūpimais klausimais ir atkreipti suaugusiųjų, ypač politikų, dėmesį į vaikų nuomonę, kuri ne visada girdima ir išklausoma. Vaikai kviečiami dalyvauti pranešimų ir / arba piešinių konkursuose tema „Aš – pasaulio pilietis“.

Vaikų pranešimai iki 2019 m. gegužės 17 d. siunčiami el. paštu: lietuvosvaikubalsas@mruni.eu

Visą informaciją skaitykite čia.

♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦

Šiuolaikiška interneto svetainė jaunimui www.askritiskas.lt

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, reaguodamas į šias tendencijas, bei įvertinęs geriausią kitų šalių patirtį, sukūrė naują, interaktyvią interneto svetainę jaunimui nuo keturiolikos metų – www.askritiskas.lt (turi ir mobilią versiją).  Jos turiniu siekiama tinkamai informuoti jauną žmogų, suteikiant žinių apie psichoaktyviąsias medžiagas, jų vartojimo poveikį ir rizikas. Skaitykite visą dokumentą čia.

Vykdoma apklausa

Siekiant išsiaiškinti apie organizuojamas vasaros stovyklas Lietuvoje, vykdoma apklausa. Gauti duomenys padės įvertinti vaikų edukacijos vasaros atostogų metu stipriąsias bei silpnąsias puses ir leis jas tobulinti ateityje. Prašome pasidalinti klausimyno nuorodomis ir užpildyti mokinius ir jų tėvus atsakymus iki 2018 m. spalio 26 d.

Nuorodos į klausimynus:

Mokiniams: https://www.lmnsc.lt/anketa/vs_mok/

Mokinių tėvams/globėjams: https://www.lmnsc.lt/anketa/vs_t/

Kviečiame dalyvauti konkurse „Skaitmeninis plakatas saugaus eismo tema“

Konkurso tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į eismo saugumo svarbą, padėti suvokti kelių eismo aplinką ir eismo tvarką, mokyti numatyti ir atpažinti pavojingas eismo situacijas ir įvertinti pavojaus šaltinius,  ugdyti vertybines nuostatas – pagarbą gyvybei, atsakomybę dėl savo saugumo, saugesnės eismo aplinkos.

Konkurse gali dalyvauti formaliojo ir neformaliojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokiniai su vadovu. Konkurso dalyviai naudojasi 2017 m. rugsėjo 5 d. nuostatų sąlygomis. Skaitmeninį plakatą pateikti iki 2018 m. spalio 31 d. internetinėje erdvėje http://www.lmnsc.lt/formos/saugus_eismas/.

Trys geriausių darbų autoriai apdovanojami LMNŠC diplomais ir prizais.

Seksualinę prievartą vaikai dažniau patiria iš pažįstamų žmonių

Kelionė į mokyklą ir atgal:

Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis