Naujienos

„Lietuvos mažųjų žaidynės“

2017 m. kovo 28 dieną Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“ vyko „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I- asis etapas. Penkiose rungtyse varžėsi 6 Lazdijų rajono savivaldybės priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikų komandos iš Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos, Šventežerio mokyklos, Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ir Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ komanda.

Projekto tikslai: 1. Populiarinti olimpines idėjas tarp priešmokyklinio amžiaus vaikų. 2. Formuoti teigiamą požiūrį į kūno kultūrą ir sportą. 3. Tenkinti prigimtinį vaikų judėjimo poreikį. 4. Skatinti pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus. Projekto organizatoriai – respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Projekto rėmėjai: Lietuvos Tautinis olimpinis komitetas, Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos vyriausybės.

 Žaidynių dalyviai patyrė daug teigiamų emocijų, stengėsi greitai ir teisingai atlikti estafetes. Visi vaikai buvo apdovanoti diplomais, balionais, pedagogai – padėkomis, o nugalėtojų komandoms įteiktos „Lietuvos mažųjų žaidynės 2017“ simbolinės taurės.

   

SPECIALISTŲ PATARIMAI


Užduokite klausimą specialistui:RENGINIAI