Informacija tėvams ir bendruomenei apie Olweus programos vykdymą

2019-02-15

Šventežerio mokykla vykdė Olweus patyčių prevencijos programą 2017/2018m ir ją sėkmingai įgyvendino.

Peržiūrėti

Skelbiama gripo epidemija

2019-01-30

Peržiūrėti

Skelbiama gripo epidemija

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Alytaus departamento Lazdijų skyriaus 2019 m. sausio 28 d. raštu Nr. (1-22 16.1.1 E)2-3755 „Dėl sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis“, 2018-2019 m.m. ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programų bendraisiais ugdymo planais, patvirtintais Lazdijų r. Šventežerio mokyklos direktoriaus 2018 m. rugpjūčio 31 d. įsakymu Nr. ŠVMV1-174 „Dėl Lazdijų r. Šventežerio mokyklos 2018-2019 m.m.

Mokiniai lankėsi Verstaminų UDC

Gruodžio 7 d. Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos "Draugas-draugui III" dalyviai, 5-10 klasių mokiniai lankėsi Verstaminų UDC, kur vyko sporto popietė. Mokiniai draugiškai sportavo įvairiose estafetėse. Nugalėtojų nebuvo. Nugalėjo DRAUGYSTĖ. Visi dalyviai gavo direktoriaus padėkas už dalyvavimą projekte bei suvenyrus.

Lazdijų rajono policijos komisariato informacija

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms padidėja pirotechnikos priemonių naudojimas, dažni jų naudotojai yra ir nepilnamečiai asmenys. Siekiant apsaugoti asmenis nuo netinkamo, neteisingo ar pavojų turtui, gyvybei keliančio pirotechnikos priemonių naudojimo, Lazdijų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės parengė informacinį pranešimą apie pirotechnikos gaminių naudojimąsi (žr. priedą)

Projektas „Draugas – draugui III“ tęsiasi

Lapkričio 28 d., vykdant Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos projektą „Draugas – draugui III“, 5-6 klasių mokiniai lankėsi Vilniuje, Vilniaus universiteto planetariume bei Energetikos ir technikos muziejuje. Planetariume stebėjome žvaigždėtą dangų, prisiminėme, kaip svarbu saugoti aplinką kurioje gyvename. Energetikos ir technikos muziejuje atlikdami užduotis, bandėme išspręsti kas tai: Vizija, Mistika, Apgaulė ar Mokslas.

Projektas „Draugas – draugui III“ tęsiasi

Lapkričio 22 d. vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos projekto „Draugas – draugui III“ dalyviai, 7-10 klasių mokiniai lankėsi Alytaus miesto teatre, edukacijoje „Komanda laikrodžio tikslumu“.  Teatro aktorė Eglė mokinius priėmė labai šiltai,  papasakojo apie savo darbą ir pasiruošimą jam. Vėliau prasidėjo įvairi veikla, kuri privertė ne tik lavinti atmintį, pastabumą, bet ir linksmai pasijuokti. Aktorės paruoštos užduotys skatino mokinius bendradarbiauti ir bendrauti, mokė klausytis ir išgirsti vieni kitus.

„Spindulio“ kino teatre

Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos projektas „Draugas-draugui III" įsibėgėjo. Lapkričio 19 d. 1-4 klasių mokiniai lankėsi Marijampoles Spindulio kino teatre. Visi smagiai laiką praleido žiūrėdami 3D filmą apie draugystę, drąsą ir atradimo džiaugsmą. Mokiniai grįžo kupini įspūdžių bei gerų emocijų. Turiningas laisvalaikis, bendravimas su draugais yra vienas pagrindinių projekto tikslų.

Tolerancijos diena

Lapkričio 12-16 dienomis mokykloje buvo minima Tolerancijos savaitė. Tai viena iš Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos „Draugas – draugui III“ veiklų, kurios tikslas – skleisti tolerancijos idėjas ir jų reikšmę.

Visa mokyklos bendruomenė gvildeno aktualią tolerancijos reikšmę istorijos, tikybos pamokose, klasių valandėlių, popamokinės veiklos metu. Prisiminė tolerancijos sampratą, ugdė gebėjimą įžvelgti skirtumus ir juos gerbti, diskutavo tolerancijos ir pakantumo temomis, akcentavo netolerancijos atvejus ir pasekmes.