Skelbimai

Ankstyvosios intervencijos programa Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure

Gegužės 1 d. , sukanka 15 metų, kaip mes esama ES

Virtualioje galerijoje – pirmuosius Atkurtos Nepriklausomybės žingsnius žengianti Lietuva vaikų akimis

Muziejus šiais metais pristatė virtualią galeriją „Istorinė 1991 m. Sausio 13-oji vaikų piešiniuose“, kurioje – beveik 6000 piešinių, vaizduojančių Sausio 13-osios įvykius vaikų akimis. Visi piešiniai sukurti 1991 metais, netrukus po to, kai rusų desantininkai bandė užimti televizijos bokštą ir Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pastatą. Nors galerijoje esančius piešinius inspiravo būtent 1991 m. pradžios įvykiai, tačiau akivaizdu, kad įamžinti siužetai peržengia šios istorinės datos, jos skaudžių įvykių tematiką ir tampa aktualūs ne tik kartą metuose, minint Sausio 13-ąją. Jie leidžia pažvelgti į pirmuosius atkurtos nepriklausomybės žingsnius žengiančią Lietuvą vaikų akimis. Būtent dėl to artėjanti svarbi valstybingumo šventė – Kovo 11-oji – yra reikšminga priežastis vėl priminti apie šį projektą. Norime pasidalinti šia žinia su švietimo bendruomenės nariais, taip išreikšdami padėką už atliktą svarbų vaidmenį formuojant vaikų ir jaunuolių požiūrį į laisvę bei nepriklausomybę vykstančių pokyčių metu. Kartu norėtume išreikšti prašymą. Net neabejojame, jog muziejuje saugomi piešiniai yra tik dalis visų 1991 metais mokyklose ir vykusiuose konkursuose sukurtų darbų. Tikėtina, jog mokyklų muziejuose, archyvuose piešiniai yra saugomi iki šiol. Su visų jūsų pagalba norėtume ir toliau plėsti šią virtualią galeriją, todėl galinčius pasidalinti savo mokyklose saugomų piešinių skaitmeniniais vaizdais arba netgi perduoti juos saugoti į muziejų prašome parašyti mums el. p. informacija@lnm.lt. Peržiūrėti Lietuvos mokyklų piešinius ar netgi bandyti surasti pažįstamų darbus galima virtualioje galerijoje „Istorinė 1991 m. Sausio 13-oji vaikų piešiniuose“ adresu http://sausio13.lnm.lt/.

Siekiant išsiaiškinti apie organizuojamas vasaros stovyklas Lietuvoje, vykdoma apklausa. Gauti duomenys padės įvertinti vaikų edukacijos vasaros atostogų metu stipriąsias bei silpnąsias puses ir leis jas tobulinti ateityje. Prašome pasidalinti klausimyno nuorodomis ir mokinius ir jų tėvus užpildyti atsakymus iki 2018 m. spalio 26 d.

Nuorodos į klausimynus:

Mokiniams: https://www.lmnsc.lt/anketa/vs_mok/

Mokinių tėvams/globėjams: https://www.lmnsc.lt/anketa/vs_t/

Kviečiame dalyvauti Konstitucijos egzamine atkurtai Lietuvai. Skaitykite Kvietimą

Pagal naują tvarką, nuo rugsėjo vaikų maitinimui mokyklose taikomi nauji reikalavimai. Plačiau skaitykite čia

Naujus 2018-2019 mokslo metus pradėsime rugsėjo 3-ią dieną. Laukiame visų sugrįžtant!

Mokyklinių autobusų tvarkaraščiai rugsėjo 3 dienai

Etnokultūrinė stovykla Lazdijų rajono savivaldybės vaikams ir jaunimui PASLAPČIŲ SODAI

Stovykla vyks  rugpjūčio 16-18 d. Etnografinėje Prano Dzūko sodyboje. Kadangi nakvynė palapinėse, todėl stovykla orientuota į 12-18 m. moksleivius (labai norintys galėtų dalyvauti ir ne jaunesni kaip 10 m.). Registruotis galima  el.p. neringa.rasiuliene@lazdijai.lt . Simbolinis dalyvio registracijos užstatas 9  Eur. Daugiau informacijos skaitykite čia.

Šventežerio  mokyklos asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Asmens duomenų saugojimo politika 2018

Lazdijų r. Šventežerio mokykloje pradedama taikyti Olweus patyčių prevencijos programa

Tėvų linijoje - visiems prieinama psichologų pagalba