Tarptautinė vaikų knygos diena Teizų bibliotekoje

  Balandžio 13 dieną Šventežerio mokyklos 5 klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Vida Burbiene lankėsi Teizų bibliotekoje, ten paminėjo Tarptautinę vaikų knygos dieną ir aptarė perskaitytas knygas.

  Penktokus ir jų mokytoją pasitiko nuostabioji Pepė Ilgakojinė ( Daiva Karaliūnienė). Prieš pradedant knygų aptarimą visi turėjo pasitikrinti savo nuotaiką. Mokiniai traukė paveikslėlius, bandė juos apibūdinti ir susieti su savo jausmais ir nuotaika. Vėliau prasidėjo perskaitytų knygų aptarimas. Mokiniai trumpai aptarė pasirinktos knygos turinį, veikėjus, epizodus, kurie labiausiai patiko, įsiminė. Pertraukėlės tarp pristatymų metu mokiniai iš kaladėlių dėliojo pasakų veikėjų vardus. Jiems tai labai patiko, bet po knygų aptarimo jų laukė dar įdomesnė veikla. Susiskirstę į grupes ir pasirinkę lėles jaunieji aktoriai turėjo suvaidinti pačių sukurtą pasakos epizodą. Mokiniai labai greitai įsikūnijo į pasirinktus personažus ir sukūrė nuostabų spektakliuką. Tai nuostabi patirtis, kuri padėjo atskleisti vaikų kūrybiškumą.

   Už šiltą priėmimą, gerą nuotaiką, nuostabias kūrybines idėjas dėkojame Teizų bibliotekininkei Daivai Karaliūnienei.