9-10 klasių mokiniai STEAM laboratorijoje

    Balandžio 13 d. Šventežerio mokyklos mokiniai kartu su biologijos mokytoja Vilma Gražulevičiene bei matematikos mokytoja Vitalija Tumasoniene vyko į Alytaus kolegiją- STEAM laboratoriją.

   Mokinius mielai priėmė biologijos-chemijos laboratorijoje metodininke dirbanti chemijos mokslų daktarė Dalia Šablevičienė, kuri yra baigusi Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnaziją.

   Šioje laboratorijoje vyko praktinis užsiėmimas „Cheminių medžiagų kelionės ląstelėje“.

    Apsirengę chalatais, išklausę saugaus darbo instruktažą, susiskirstę poromis, mokiniai kibo į darbą. Laukė nelengvas, daug kruopštumo, chemijos, biologijos, matematikos žinių reikalaujantis, tačiau kartu ir įdomus darbas. Mokiniai turėjo galimybę ne tik susipažinti su įvairiais prietaisais, medžiagomis, bet kartu mokėsi ir jais naudotis. Visi dirbo draugiškai, vienas kitam padėjo įveikti sunkumus. Beveik trys įtempto darbo valandos prabėgo greitai. Mokiniai  grįžo patenkinti, dalinosi savo patirtimi, įspūdžiais ir džiaugėsi suteikta galimybe dirbti tokioje puikioje laboratorijoje.

Biologijos mokytoja Vilma Gražulevičienė