Renginys Žemės dienai paminėti

Balandžio 26 d. mokykloje vyko renginių, skirtų Žemės dienai paminėti, uždarymas. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokinukai aktyviai įsitraukė į įvairias veiklas. Plakatų kūrimo konkurso nugalėtojomis tapo 6 ir 10 klasės, viktorinoje „Žemė – visų namai“ geriausia sekėsi 7 klasei. Lietuvių kalbos pamokose vaikai kūrė eilėraščius, čia aktyviausiai dalyvavo 5 ir 6 klasės. Kahoot žaidimas geriausiai sekėsi Gabrielei, Artėjui ir Ryčiui, gražias fotografijas užfiksavo 6 klasės mokiniai Gabrielė, Austėja, Justė, Ugnė, Erika, Rokas, Kajus P, Kajus J ir Modestas. Sugrįžtantiems sparnuočiams 6 ir 7 klasių mokinukai pagamino ir iškėlė inkiliukus. Smagu, kad mūsų bendruomenė supranta, jog Žemės išsaugojimu turime rūpintis kiekvieną dieną.