Netradicinė biologijos pamoka

       Gegužės 25 d. Šventežerio mokyklos 7 klasės mokiniams biologijos pamoka vyko netradicinėje aplinkoje – bitininko Antano Kliučinsko sodyboje, esančioje Žališkės kaime. Mokiniai sužinojo, kad bitės naudingos mūsų aplinkai ir yra vieni svarbiausių gyvūnų užtikrinant augalų biologinę įvairovę, išgirdo įdomių pasakojimų apie bičių bendruomeninį gyvenimą, medaus ir netgi bičių nuodų, jei tik žmogus nealergiškas, naudą žmogaus organizmui. Bitininkas ragino mokinius nebijoti aplink skraidančių bičių ir pakvietė prieiti prie avilio bei su jomis „susipažinti“ iš labai arti, nes iš prigimties bitės yra taikios ir nelinki žmonėms blogo, nebent žmogus kėsintųsi į bičių šeimos saugumą ar avilį. Netrukus ant pačių drąsiausių septintokų rankų ropinėjo ramiai ir draugiškai nusiteikusios bitutės, suteikdamos mokiniams neišdildomą įspūdį.

Žiūrėti užfiksuotas akimirkas: