Netradicinė pamoka

Spalio 19 dieną Šventežerio mokykloje 8-10 klasių mokiniams vyko netradicinė pamoka, kurią vedė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Alytaus miesto savanorės.  Užsiėmimo metu merginos papasakojo apie  pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms svarbą, supažindino su išvykimo krepšiu, dar kitaip – išgyvenimo kuprine, ir jos turiniu. Paaiškino, kam reikalingas kiekvienas daiktas. Vėliau pademonstravo, kaip gelbėti užspringusį žmogų ir kaip gaivinti nualpusį. Labai smagu, kad mokiniai turėjo galimybę ne tik klausyti, stebėti, bet ir viską išbandyti patys.

Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Alytaus miesto savanorėms Monika Aziulevičiūtė ir Ugnė Stelmokaitė už labai naudingas ir reikalingas pamokas.