Šauliška naktis mokykloje

    Naktis prasidėjo susitikimu su karo žurnalistu Ričardu Lapaičiu. Žurnalistas pasidalino itin jautriomis istorijomis, kurias pats patyrė ir išgyveno keliaudamas po Kalnų Karabachą, Čečėniją, savo išgyvenimus užfiksavo dienoraščio puslapiuose ir fotoaparato kadruose. Yra parašęs daugybę straipsnių, sukaupęs karo žiaurumus atskleidžiančių nuotraukų archyvą. Po paskaitos mokiniai buvo išskirstyti į penkis skyrius ir pasinėrė į šauliškos veiklos komandines užduotis: šaudymas iš pneumatinio ginklo, šaudymas iš lanko, pastabumo testas, viktorina. Veiklas vedė jaunųjų šaulių būrelių vadovai, KASP Dainavos apygardos 1 rinktinės 108 kuopos karė savanorė Odeta Liesionienė, karys savanoris Mindaugas Bagdonas ir jaunųjų šaulių savanorė Vakarė Goberytė.

    Visos šauliškose veiklose dalyvavusios komandos buvo apdovanotos, o vakarą užbaigėme diskoteka. Linksmai pasišokę ir pabendravę visi įsikūrė poilsiui. Kelias valandas pailsėję, mokiniai ir jaunieji šauliai rytą pradėjo mankšta, vėliau prie pusryčių stalo ir arbatos puodelio visi pasidalijo savo įspūdžiais. Tikimės, kad dar ne kartą susitiksime mokykloje per šaulišką naktį.

    Už prizus, dovanėles dėkojame Karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės administracijai.