Susitikimas su bendruomenės policijos pareigūne

Lapkričio 19 dieną Šventežerio mokykloje 8 ir 9 klasės mokiniams vyko susitikimas su bendruomenės policijos pareigūne Renata Ribinskiene. Klasės valandėlės metu moksleiviai buvo supažindinti su nepilnamečių teisine atsakomybe. Mokiniai ne tik atidžiai klausėsi pareigūnės pasakojimų apie teises ir pareigas, nepilnamečių teisinės atsakomybės rūšis, nepilnamečių administracinės ir baudžiamosios atsakomybės paskirtį, netinkamą elgesį, nuobaudas nepilnamečiams, bet ir žiūrėjo vaizdo medžiagą bei diskutavo. Mokiniai uždavė ir klausimų, į kuriuos pareigūnė mielai atsakė. Po susitikimo visi puikiai suprato, kad nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.

Nuoširdžiai dėkojame policijos pareigūnei Renatai Ribinskienei už apsilankymą ir žinias.