Lukiškių kalėjimo erdvėse

     Kovo 2 d. mūsų mokyklos 7-okai ir 9-okai su auklėtojomis turėjo galimybę pabuvoti Lukiškių kalėjimo erdvėse. Skardžiabalsė gidė Dovilė su didžiuliu metaliniu raktų ryšuliu neleido žioplinėti ir nuobodžiauti nė akimirkos 👩‍🏫Perėjome visą nuteistųjų kelią: nuo atvykimo į kalėjimo teritoriją, patikros paskirstymo punkte iki gyvenimo kameroje ir paleidimo iš įkalinimo įstaigos. Susipažinome su griežta įkalintojo dienotvarke, užsukome ir savais žingsniais išmatavome nuteistųjų kameras bei pasivaikščiojimo lauke patalpas. Išgirdome daug įdomių ir intriguojančių istorijų, kurios privertė ne vieną susimąstyti, pagalvoti apie save, ateitį, savo siekius, o gal ir profesiją… Likome sužavėti čia įrengtomis menininkų erdvėmis, parodomis, kurios užpildė koridorius, sales ir kiemus 🙌