Žemės dienos atidarymas

   „Ar girdite, kaip tiksi Žemės laikrodis?! Pavasarį keičia vasara, rudenį – žiema. Sugrįžtantis pavasaris atneša visiems daug džiaugsmo.”

   Kovo 20 d. minima pasaulinė Žemės diena, o laikotarpis nuo kovo 20 d. iki balandžio 21 d. pavadintas Žemės mėnesiu. Šventežerio mokykloje vyko Žemės mėnesio šventės atidarymas. Šventinio renginio metu žodis buvo suteiktas mokyklos direktoriui, kuris paragino saugoti žemę, gyventi taip, kad gryno oro ir vandens užtektų visoms pasaulio tautoms ir ateinančioms jų kartoms. Reikėtų mokytis rūšiuoti atliekas, suteikti joms antrą gyvenimą, taupyti elektros energiją, vandenį, nešiukšlinti ir tvarkyti aplinką. Siekdami atkreipti žmonių dėmesį į Žemės saugojimo svarbą, šiandien 6 klasės mokiniai kartu su mokyklos visa bendruomene iškėlė Žemės vėliavą, kuri visą mėnesį primins, kad Žemė – mūsų planeta, o kokia ji bus, priklauso tik nuo mūsų supratimo ir atsakingumo. Buvo paskelbtas renginių mėnesio planas, kurį reikia išpildyti, o balandžio 21 dieną įvertinsime, kaip mums pavyko. Šeštokai pakvietė visus padaryti didelį ratą ir  susikibti rankomis apie gaublį. Tai – visų mūsų vienybės ir bendrų tikslų simbolis.