Alytaus kolegijos atvirų durų dienos renginyje

    Mūsų mokyklos 9-10 klasių mokiniai kartu su auklėtojomis lankėsi Alytaus kolegijos atvirų durų dienos renginyje. Sveikinimo žodį tarė kolegijos direktorius S. Naruševičius. Renginys prasidėjo Luko Keraičio „Mokslo sriuba“ internetinės televizijos reporterio paskaita apie 3 rytojų keičiančias technologijas. Kalbėjo apie dirbtinį intelektą ir kaip pasaulis juda šia linkme. Paskirstyti grupelėmis, keliavome į kolegijos laboratorijas ir auditorijas, dalyvavome kūrybinėse dirbtuvėse, konsultacijose apie studijas. Klausyti reikėjo atidžiai, kadangi buvo galimybė laimėti įvairių prizų, išsprendžiant kryžiažodį. 
    Po studentiško pikniko kolegijos kiemelyje stebėjome lazerių šou. Dėkojame už pakvietimą ir galimybę pamatyti, pažinti profesijas iš arčiau.