Šventežerio mokyklos pradinukai lankėsi Lazdijų r. sav. viešojoje bibliotekoje

   2023 m. gegužės 12 d. Šventežerio mokyklos pradinukus Lazdijų r. sav. Viešojoje bibliotekoje pasitiko „piratai“ – vyresn. bibliotekininkas darbui su vaikais Tadas Mikelionis ir Teizų bibliotekos vyresn. bibliotekininkė Daiva Karaliūnienė. Šie personažai mokinukams pristatė bibliotekos darbuotojų darbą, kalbėjo apie įvairiausias bibliotekoje teikiamas paslaugas: nuo skaityklos paslaugų, skaitmeninio raštingumo mokymų kompiuterių salėje iki įvairių autorių knygų pristatymų, parodų, kitų kūrybinių renginių organizuojamų konferencijų centre.

   Bibliotekos darbuotojai aprodė archyvą, kur saugoma seniausia spauda, knygos, žurnalai, buvusi popierinė kartoteka, konferencijų centrą, kitas bibliotekos erdves. Vyresn. bibliotekininkė darbui su suaugusiais vartotojais Rūta Lazauskienė pasakojo apie suaugusių skyriaus darbą, vykdomus knygų pristatymus, aptarimus. Vaikų skyriuje susirinkusiems mokiniams „piratai“ Daiva ir Tadas pravedė žaidimą „Profesijų šarada“, 3 turų komandinę viktoriną, kartu su vaikais dainavo ir šoko. Viktorinos laimėtojų komanda gavo prizą – didelį šokoladą, o vėliau visi ieškojo „lobio“, kuris buvo paslėptas šioje erdvėje. Gana greitai vaikai surado dėžutę su „aukso monetomis“, kurias po vieną visiems pradinukams išdalijo „piratė“ Daiva. Šventežerio mokyklos 1-4 klasių mokiniai susipažino su labai įdomiu ir įvairiu bibliotekininko darbu, pačia biblioteka ir patyrė daug gerų emocijų.