Vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Laikas kelionėms“

Nuo birželio 12d. Šventežerio mokykla vykdė projekte numatytą vaikų vasaros poilsio stovyklos veiklą. Penkių dienų vaikų vasaros poilsio stovyklos tikslas – vaikų socializacijos galimybių plėtra, saugios ir sveikos ugdymosi aplinkos kūrimas, sudarant sąlygas vaikams tenkinti pažinimo ir saviraiškos poreikius,
pažinti ir mylėti savo gimtąjį kraštą per edukacines programas.
Saugiai ir smagiai praleistas laikas, ištirta ir aplankyta daug įdomių edukacijų ir įvairių veiklų. Lankėmės Kaune Vytauto Didžiojo karo muziejuje, Vytauto Didžiojo Botanikos sode, aplankyta ir Lazdijuose esantys krašto muziejai, kurie dar buvo nepažinti. Šių metų vaikų vasaros poilsio stovyklos metu, vaikai daug
sužinojo apie kosmosą, planetas, lėktuvus, augmeniją ir gyvūniją ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Kelionė į ,,Kosmopark,-ą“ esantį Vilniuje liko tikrai nepamirštama, nes vaikai išbadė treniruoklius, kuriais treniruojama tikri kosmonautai, susipažino kaip kvepia žemė parskraidinta iš Mėnulio, išgirdo kaip gali skambėti jų balsas Marse, Urane ir Mėnulyje ir susipažino, koks jų svoris skirtingose planetose.
Kitą stovyklos dieną lankėmės Kauno aviacijos muziejuje, kur susipažinome su piloto darbu ir išbandėme kiekvienas su simuliatoriumi ,,kaip skrenda lėktuvas“, po to lankėmės Zoologijos sode.
Birželio 18 dieną lankėmės kino filme premjeroje ,,Garfildas“, susipažinome su Marijampolės miesto parke esančiu ,,Kačių kiemeliu“, po to stovyklos uždarymas ir stovyklos refleksija. O prisiminimai dar ilgai mus aplankys, vis dar norėsis sugrįžti į tas dienas kur buvo mums visiems smagu ir gera. Ačiū, Lazdijų rajono savivaldybės administracijai už suteiktą galimybę įgyvendinti vaikų vasaros poilsio programą.