Viktorina „Ateitis be šešėlio“ 2021

8–10 klasių moksleiviai kviečiami dalyvauti virtualioje (nuotolinėje) viktorinoje „Ateitis be šešėlio“ 2021.
Viktorinos organizatorius: Lietuvos Respublikos valstybinė darbo inspekcija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Tikslai:
• padėti moksleiviams pasiruošti įsilieti į darbo rinką, susipažinti su darbo teisės pagrindais;
• skatinti jaunus asmenis rinktis legalų darbą, sugebėti įvertinti nelegalaus darbo pavojus, ugdyti pilietiškumą.
Viktorinos laikas: 2021 m. gegužės 26 d., nuo 8:00 val.– gegužės 26 d., iki 22:00 val. vyks nuotolinė viktorina (virtuali) „Ateitis be šešėlio-2021“ 8-12 klasių moksleiviams.
Dalyvavimo viktorinoje forma: mokiniai jungiasi iš savo asmeninių arba mokymo įstaigos kompiuterių.
SVARBU NORINT DALYVAUTI VIKTORINOJE:
Kad moksleiviai galėtų dalyvauti viktorinoje, klasės mokytojai juos turi supažindinti su registravimosi ir prisijungimo taisyklėmis.
Užpildytas dalyvio anketas iki 2021 m. gegužės 23 d. 17.00 valandos išsiųsti elektroniniu paštu ateitis2021viktorina@gmail.com.
Gavę anketą, viktorinos organizatoriai atsiųs registracijos patvirtinimą ir pateiks visą dalyvavimui viktorinoje būtiną informaciją bei instrukcijas, kuriomis reikės vadovautis mokytojams ir mokiniams.
Dėmesio!
Viktorinoje galės dalyvauti tik iš anksto užsiregistravusių švietimo įstaigų mokiniai, registracija vykdoma iki 2021 m. gegužės 23 d. 17.00 valandos.
Viktorinos nugalėtojai bus renkami ir paskelbti dviejose amžiaus kategorijose: 8–9 ir 10–12 klasių po 3 asmenines (mokiniui) prizines vietas; nugalėtojai bus nustatomi skaitmeniniu būdu vertinant teisingų atsakymų ir atsakymų į klausimus laiko vertes.
Viktorinos nugalėtojams bus įteikti vertingi išmanieji prizai.
Mokytojai, kurių mokiniai užims prizines I–III vietas, bus apdovanoti garbės prizais.
Dalyvavimas viktorinoje yra nemokamas.
Viktorina vyksta nuotoliniu būdu interneto testavimo platformoje http://www.etest.lt
Dėl visų su viktorina susijusių klausimų prašome kreiptis elektroniniu paštu ateitis2021viktorina@gmail.com ir tel. +370 608 85843.

Dalyvio anketa (Parsisiųsti)

Viktorinos nuostatai (Parsisiųsti)