DofE programa

DofE-logotipasPROUD_TO_DELIVER-300x103

Image 1 of 1

Šventežerio mokykla yra pirmoji rajone, įgyvendinanti neformaliojo ugdymo programą jaunimui The Duke of Edinburgh’s International Award Lietuva (DofE). Tai tarptautinė bei išskirtinė ugdymosi programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 24 metų. Programa suteikia galimybę mokytis patirtiniu būdu, tobulėti siekiant asmeninių tikslų, įgyti būsimai karjerai naudingų įgūdžių. Veiklas jaunimas atlieka laisvalaikiu, o programoje dalyvaujantys DofE mokymus baigę vadovai-mentoriai stebi jų pasiekimus, motyvuoja, veda refleksijų susitikimus. Dalyviai gali pasirinkti skirtingus programos lygius, kuriuos įveikus, įteikiamas atitinkamas tarptautinis apdovanojimas: bronzos, sidabro arba aukso ženklelis bei sertifikatas.

Daugiau apie DoFE programą ir naujienas skaitykite adresu https://www.dofe.lt/naujienos

DofE programos vadovas Edmundas Čečėta, tel. 861452233, el. paštas edmundas.ceceta@sventezeriomokykla.lt

DofE žygių vadovė Rūta Žukauskaitė, tel. 864599552, el. paštas ruta.zukauskaite@sventezeriomokykla.lt