Fizikos pamoka STEAM laboratorijose

Sausio 26 d. Šventežerio mokyklos 7 ir 8 klasės mokiniai su fizikos mokytoja Ramune Kubiliene lankėsi Alytaus STEAM atviros prieigos centro fizikos ir inžinerijos laboratorijose.

Mokiniai atliko tiriamąjį praktinį fizikos darbą „Labirintu per veidrodžių karalystę“. Mokiniai, tyrinėdami šviesos atspindį nuo veidrodinio paviršiaus, braižė šviesos spindulio eigą, tyrinėjo kaip gaunamas atvaizdas plokščiajame
veidrodyje. Taikydami šviesos atspindžio dėsnį veidrodžių pagalba sukonstravo labirintą bei praktiškai pritaikė žinias apie tiesiaeigį šviesos sklidimą – nukreipė šviesą norima linkme.

Mokiniams tai buvo puiki patirtis, nes reikėjo ne tik žinių, bet ir kantrybės, atidumo bei kruopštumo. Darbas grupėse ir rezultatai pradžiugino ir mokinius, ir mokytoją.

Mokytoja Ramunė Kubilienė