Ekskursija į Vilnių ir Trakus

    2023 metų birželio 7 dieną 8 ir 9 klasės mokiniai su auklėtojomis Vida Burbiene, Jolita Juškauskaite ir pavaduotoja Aušrine Mocejūniene dalyvavo ekskursijoje Vilniuje ir Trakuose. Jie apsilankė Logicgames pabėgimų kambariuose, kur mokiniai sprendė įvairias užduotis. Susiskirstę į dvi grupes, vieni ieškojo lobio, kiti bandė ištrūkti iš užrakinto kambario. O tai turėjo dirbti komandoje ir pasukti galveles. 
   Vėliau nuvykome į Trakų pilį, kur vyko edukacija „Riteriai: nuo dvaro šunų iki elito“. Po edukacijos mokiniai apsilankė Trakų istoriniame muziejuje, lankytinose vietose. Užsukome į Senąją kibininę, nes jų virtuvė gali pasigirti kibinų įvairove bei lietuviškais patiekalais, patvirtintais Europos kulinarinio paveldo, todėl buvo verta paragauti kibinų su aviena, jautiena, kiauliena, vištiena, daržovėmis ar varške. Grįžome pavargę, bet laimingi, pilni įspūdžių ir gerų emocijų. 🌞