Regioninėje Lietuvos valančiukų konferencijoje

    Birželio 9 dieną grupė mokyklos mokinių dalyvavo regioninėje Lietuvos valančiukų konferencijoje ,,M. Valančiaus idėjų aktualumas šiandien”, kuri vyko Skuodo r. Mosėdžio gimnazijoje. Mokiniai atstovavo Dzūkijos regioną. Renginys prasidėjo Šv. Mišiomis Mosėdžio bažnyčioje, o vėliau tęsėsi gimnazijoje. Konferencijoje pranešimą žalingų įpročių prevencine tema skaitė lektorius A. Šiukšta, prisistatė regionų atstovai. Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos tarptautinių konkursų laureatai padovanojo koncertą.
    Po pietų vyko darbai grupėse ,,Draugoteka” ir ekskursijos po Mosėdžio ir Skuodo rajono žymiausias vietas. Buvo aplankyti: Vaclovo Into akmenų muziejus ir parkas, Apuolės piliakalnis, Šmitos šaltinėlis, didžiausias riedulys Lietuvoje – Barstyčių (arba Puokės) akmuo. Ačiū mūsų ilgamečiams draugams iš Mosėdžio už svetingumą. Buvo smagi ir turininga diena, praleista kartu!