Viktorina Teizų bibliotekoje

Spalio 25 dieną  Šventežerio mokyklos 7 klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Vida Burbiene lankėsi Teizų bibliotekoje, ten vyko pamoka, skirta paminėti Simono Daukanto 230-ąsias gimimo metines. Mokiniai prisiminė S. Daukanto biografiją, jo nuopelnus lietuvių kalbai ir istorijai. Vėliau vyko viktorina, kuri leido pasitikrinti žinias. Mokiniai su bibliotekininke Daiva Karaliūniene dainavo dainas, kurioms tekstus sukūrė Simonas Daukantas. Septintokai turėjo galimybę ir smagiai pajudėti, nes reikėjo surinkti ir abėcėlės tvarka sudėti knygas. Knygeles rinko pagal pirmąją pavadinimo raidę.

 Pasukę galveles, padainavę ir pasportavę mokiniai grįžo į mokyklą.

Nuoširdžiai dėkojame mokyklos ir mokinių pagalbininkei, patarėjai  ir nuostabiai draugei Daivai Karaliūnienei už šiltą priėmimą, žinias ir dovanas.

Keletas viktorinos akimirkų: