VASARIO 16-OSIOS ŠVENTĖ MOKYKLOJE

Vasario 15 dieną Šventežerio mokykloje vyko Vasario 16-osios minėjimas. Mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas Lietuvai. Renginio metu vyko viktorina. Mokiniai ir tėveliai varžėsi tarpusavyje ir atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos kelią į Nepriklausomybę. Po įtemtos kovos renginio vedėjai paskelbė rezultatus, jie buvo apylygiai. Savo žinias pasitikrino ir renginio vedėjai.
Visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorius Edmundas Čečėta. Su pirmo pusmečio rezultatais supažindino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušrinė Mocejūnienė. Mokyklą garsinantys, puikiai ir gerai besimokantys bei nepraleidę nei vienos pamokos mokiniai buvo apdovanoti padėkomis.
Renginio pabaigoje vedėjai padėkojo visiems susirinkusiems į Vasario 16-tosios minėjimą ir palinkėjo saugoti savo tėvynę ne eilėmis ir dainomis, bet ir savo širdimis.

Šventės akimirkos

Image 1 of 19