Integruota pamoka

Kovo 7 dieną 8 klasės mokiniams vyko integruota lietuvių kalbos ir fizinio ugdymo pamoka ,, Fizinio aktyvumo ir skaitomų knygų dermė”.
Per fizinio ugdymo pamoką mokiniai sužinojo, kas yra bendra tarp literatūros ir fizinio ugdymo, išsirinko knygas apie sportą, sportininkus ir sporto šakas. Jie turėjo per 10 dienų perskaityti pasirinktą knygą ir pasiruošti pristatyti klasės draugams bei mokytojoms.

Per lietuvių kalbos pamoką mokiniai pristatė skaitytas knygas. Pamokos pradžioje fizinio ugdymo mokytoja Asta Bagdonienė pristatė
pamokos temą, tikslą, uždavinius. Priminė užduotis ir susitarimus. Lietuvių kalbos mokytoja Vida Burbienė aptarė kompetencijas ir vertinimą. Išsitraukę numeriukus su eilės tvarka mokiniai pristatė išsirinktas knygeles. Smagu buvo klausytis išsamių pasakojimų ir diskutuoti. Pamokos pabaigoje mokiniai užpildė refleksijos lapus ir įsivertino ne tik savo veiklą, bet įvertino ir mokytojas.