Kaziuko mugės šurmulys mokykloje

Kovo 8 dieną Šventežerio mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė. Renginys prasidėjo 34-ųjų Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo metinių paminėjimu. Vedėjai Miglė Valukonytė ir Lukas Grėbliūnas deklamavo eiles Kovo 11-osios proga, o 5 klasės mokinys Matas Čiurlionis paskaitė Gerdučio
Morkūno kūrinį  ,,Kvėpuoti pamirštantys vaikai“. Vedėjai palinkėjo džiaugtis ir dėkoti vieni kitiems už laisvę, kurią turime, už galimybes, kuriomis naudojamės ir už žmones, kurie padėjo šią laisvę pasiekti. Ragino pasveikinti vieni kitus su
artėjančia Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo švente ir į sceną pakvietė Kazytę ir Kaziuką.
Kazytė ir Kaziukas pasveikino su atėjusiu pavasariu. Kaziukas (Modestas Baliulevičius) papasakojo, ką švenčiame kovo mėnesį, kaip švenčiame Kazimiero dieną. Po kelių posmų Kazytė (Erika Šarkelytė) pakvietė sveikinimo žodžius tarti mokyklos direktorių Edmundą Čečėtą. Direktorius pasveikino
visus su švente ir padėkojo edukatoriams už tai, kad atvyko kartu praleisti laiką ir pamokyti amatų. Mokinius viliojo net septynios įdomios edukacijos, kuriose labai norėjosi visiems sudalyvauti. Linksmiausia ir pati triukšmingiausia dalis buvo nuo dešimtos valandos, nes tada galėjai ne tik pirkti ir parduoti, bet ir
apsilankyti ,,Kazytės” kavinėje. Šurmulys aprimo tik mugės pabaigoje. Tada edukatoriai pristatė savo darbų rezultatus, o mugės dalyvius linksmino ir liaudiškus šokius mokė edukatorė Angelė Laukionienė. Visi mugės dalyviai ir svečiai šoko, trypė, kol pavargo.

Nuoširdžiai dėkojame edukatoriams: Editai Mazurkevičiūtei, Angelei Laukionienei, Angelei Janulevičienei, Audronei Pileckienei, Rasai Tranizaitei, Astai Aleksndravičienei, Arūnui Navickui. 
Tėveliams, mokiniams ir mokytojams už aktyvų dalyvavimą.