Apie Alytaus regioninį karjeros centrą (Karjeras)

2023 m. kovo 16 d. Alytaus regiono užimtumo tarnybos veiklinimo koordinatorė Kristina Stankutė Lazdijų r. Šventežerio mokyklos 9-10 kl. mokiniams kalbėjo apie Alytaus regioninį karjeros centrą (Karjeras), jų veiklas, kvietė kreiptis konsultavimo, darbo paieškos, veiklinimo ar kitais karjeros klausimais. Užimtumo tarnybos atstovė pačių mokinių prašė įvardinti kokios profesijos bus reikalingos ateityje, o daugiausia profesijų atspėję mokiniai gavo po prizą. Vėliau Kristina Stankutė apžvelgė ateities profesijas, diskutavo su mokiniais apie įvairių profesijų perspektyvas. Koordinatorė kalbėjo apie darbo rinkos tendencijas Lietuvoje, supažindino su nepilnamečių asmenų darbo sąlygomis, apribojimais, pristatė naujoko darbo atmintinę, kur ir kaip galima ieškoti darbo vasarą ar savaitgaliais, detaliau pasakojo apie galimybę dalyvauti jaunimo reikalų agentūros organizuojamame projekte „Pasimatuok profesiją vasarą“, kuriame suteikiama galimybė dirbti vasarą.