Integruota istorijos ir literatūros pamoka

Lapkričio 24 dieną septintos klasės mokiniams vyko integruota literatūros ir istorijos pamoka, kurią vedė lietuvių kalbos mokytoja Vida Burbienė ir istorijos mokytojas Gintarius Vžesniauskas. Pamokos pradžioje buvo perskaityti Just. Marcinkevičiaus žodžiai apie literatūros ir istorijos sąsajas. Po tikslo ir uždavinių paskelbimo mokiniai žiūrėjo dokumentinį filmuką apie Holokaustą, jį aptarė, suformulavo teiginį.
Vėliau mokiniai skaitė Lois Lauri romano ,, Suskaičiuotos žvaigždės“ ištrauką, prisiminė jau skaitytus kūrinius apie karą, įvardino ir apibūdino pagrindinius veikėjus. Septintokai aptarė kareivių išvaizdą, veiksmus, nekaltų žmonių ir jų vaikų gyvenimo sąlygas ir likimus.
Pamokos pabaigoje mokiniai įvertino mokytojų darbą ir įsivertino patys. Dalinosi įspūdžiais ir teigė, kad integruota pamoka labai patiko.