Savanorystė – tai galimybė dar geriau save pažinti

Lazdijų r. sav. viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkė darbui su jaunimu Alma Stučkienė 8-10 klasės mokiniams pasakojo apie savanorystės programą – jaunimo savanorišką tarnybą, kai jauniems žmonėms suteikiama galimybė savanoriauti akredituotose Lazdijų r. organizacijose. Savanoriaudami mokiniai įgyja naujų įgūdžių, susiranda naujų draugų, išbando ir dar labiau pažįsta save tam tikrose veiklose, profesijoje, taip pat gauna papildomus 0,25 prie konkursinio balo, stojant į pageidaujamas studijų programas. Alma pristatė organizacijas, pasidalijo gerąja patirtimi, skatino rinktis savanorystę, kuri suteikia prasmę, vidinį pasitenkinimo, bendruomeniškumo jausmą, kas labai svarbu ugdant pasitikėjimą ir savivertę, vystant savo profesinę karjerą.

Viešnia informavo apie galimybę registruotis į Jaunimo savanoriškos tarnybos programos 2024 m. I-ojo pusmečio vietas! Registracijos anketą rasi čia: https://jst.jra.lt/registracija-tapti-savanoriu