Išvyka į Metelių biblioteką

Vasario 29 dieną Lazdijų r. Šventežerio mokyklos 8 ir 9 klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Vida Burbiene lankėsi Metelių bibliotekoje, ten vyko renginys, skirtas Lietuvių kalbos dienai paminėti.
Renginuką pradėjo bibliotekininkė Gina Ramanauskienė ir visus susirinkusius pasveikino eilėmis apie kalbą. Po įžangos mokiniai susiskirstė į dvi komandas ir kibo į darbus. Jiems reikėjo paaiškinti frazeologizmų reikšmę ir iš atskirų sakinių sudėti du eilėraščius. Užduotims atlikti reikėjo ne tik žinių, išradingumo, kantrybės, bet ir puikaus komandinio darbo. Diskutuodami ir kantriai dėliodami popieriaus lapelius mokiniai įveikė abi užduotis. Savo darbo rezultatais galėjo pasidžiaugti visi, nes nepaaiškintų frazeologizmų liko labai mažai, o iš eilėraščių ,,pabėgo” tik kelios eilutės.

Susitikimo pabaigoje mokiniai papuošė berželio šakeles lapeliais, ant kurių buvo užrašyti aforizmai apie kalbą.
Už šiltą priėmimą, bendrystę ir dovanas nuoširdžiai dėkojame Metelių bibliotekininkei Ginai Ramanauskienei.

Lietuvių kalbos mokytoja Vida Burbienė