Renginys Teizų bibliotekoje

Vasario 28 dieną Lazdijų r. Šventežerio mokyklos 9 ir 10 klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Vida Burbiene lankėsi Teizų bibliotekoje, čia vyko renginys, skirtas Lietuvių kalbos dienai paminėti.
Po trumpos įžangos ir bibliotekininkės Daivos Karaliūnienės paskaitytų eilių, prasidėjo tikras protų mūšis. Susiskirstę į tris komandas ir sugalvoję pavadinimus mokiniai atsakinėjo į klausimus. Komandos nariams reikėjo daug ką prisiminti, paspėlioti, pasiginčyti. Bibliotekoje skambėjo ir juokas, ir nusivylimo atodūsiai.

Baigę šį etapą mokiniai klausė bibliotekininkės Daivos dainų ir bandė atspėti eilių autorius. Vėliau skubėjo atlikti dar vieną užduotį, nes tirpte tirpo susitikimo laikas. Iš duotų raidžių reikėjo sudėlioti kuo daugiau žodžių. Mokiniai parodė ne tik savo žinias, kūrybiškumą, bet ir sugebėjimą dirbti komandoje.
Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmą vietą užėmė ,,Gandrų” komandą, antrą- ,,Ežių” komanda, o trečią vietą užėmė ,,Rašytojų” komanda.

Mokiniai ne tik pasitikrino žinias, pabendravo netradicinėje aplinkoje, bet ir gavo dovanų.
Nuoširdžiai dėkojame Teizų bibliotekininkei Daivai Karaliūnienei už šiltą priėmimą, bendrystę ir dovanas.

Lietuvių kalbos mokytoja Vida Burbienė