Pamoka bibliotekoje

Kovo 6 dieną Lazdijų r. Šventežerio mokyklos 10 klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Vida Burbiene lankėsi Šventežerio bibliotekoje, ten vyko pamoka, skirta Lietuvių kalbos dienai paminėti.
Bibliotekininkė Laima Adomaitienė paskaitė eiles apie kalbą, mokytoja Vida papasakojo mokiniams, kaip ir kur švenčiama Lietuvių kalbos diena, kodėl turime saugoti savo kalbą. Vėliau mokiniai atliko užduotis: bandė taisyklingai parašyti žodžius, atspėti duotų eilių autorius, užbaigti patarles ir priežodžius.
Pamokos pabaigoje mokiniai papuošė aforizmų medį. Dešimtokai ne tik prisiminė daug jau primirštų dalykų prieš PUPP, bet ir dirbo netradicinėje erdvėje.
Už šiltą priėmimą, bendrystę ir dovanas nuoširdžiai dėkojame Šventežerio bibliotekininkei Laimai Adomaitienei.